Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Line
sl: Vrstica

en: Configuration
sl: Nastavitve
