Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi
