Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Line
ar: السطر

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Display name
ar: اسم العرض
