Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost
