Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Confirm
kk: Растау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу
