Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Line
km: ជួរ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
