OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.9) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Please enter a valid URL
nl: Gelieve een geldige URL in te voeren

en: Already have an account?
nl: Heeft u al een account?

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
nl: cURL is niet ingeschakeld. Schakel cURL in.

en: Invalid credentials
nl: Ongeldige inloggegevens

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
