Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
