OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Line
el: Γραμμή

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Block body
el: Σώμα του μπλοκ

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Reports
el: Αναφορές

en: Structure
el: Δομή

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML
