OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Header
lv: Galvene

en: Line
lv: Līnija

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Reports
lv: Atskaites

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Filtered HTML
lv: Filtrēts HTML

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
