OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Reports
mg: Tatitra

en: Structure
mg: Tatitra
