OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Header
ro: Cap

en: Line
ro: Linie

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Block body
ro: Corpul blocului

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Structure
ro: Structură

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Full HTML
ro: HTML complet
