OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Email Domain
ar: نطاق البريد الإلكتروني

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disable
ar: تعطيل

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Manage
ar: تسيير

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Done
ar: تمّ

en: Line
ar: السطر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Provider
ar: المزود

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Property
ar: الخاصية

en: Key
ar: المفتاح

en: UUID
ar: المعرف UUID
