OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disable
be: Выключыць

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Done
be: Зроблена

en: Line
be: Радок

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Key
be: Ключ
