OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Email Domain
bs: Email domena

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Log in
bs: Prijavi se
