OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Email Domain
cy: Parth Ebost

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disable
cy: Analluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Key
cy: Allwedd
