OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Email Domain
da: E-mail-domæne

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Manage
da: Administration

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Done
da: Færdig

en: Page URL
da: Side URL

en: Line
da: Linje

en: Log in
da: Log ind

en: Provider
da: Udbyder

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Property
da: Egenskab

en: Key
da: Nøgle

en: Scope
da: Dækning

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Domains
da: Domæner

en: -- Select --
da: --Vælg--
