OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Manage
el: Διαχείριση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Done
el: Έγινε

en: Line
el: Γραμμή

en: Log in
el: Είσοδος

en: Provider
el: Πάροχος

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Key
el: Κλειδί

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Domains
el: Ονόματα χώρου
