OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Phone Number
ga: Fón
