OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Email Domain
kk: Пошталық Домен

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Log in
kk: Кіру
