OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Email Domain
km: ដែន​អ៊ីមែល

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disable
km: បិទ

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Line
km: ជួរ

en: Log in
km: ចូល

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Key
km: សំខាន់
