OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Email Domain
lo: ໂດເມນອີເມວ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ
