OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Email Domain
mr: ई-मेल डोमेन

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Line
mr: रेषा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Provider
mr: प्रदाता
