OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Email Domain
nl: E-maildomein

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Manage
nl: Beheren

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Done
nl: Gereed

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Line
nl: Lijn

en: Log in
nl: Inloggen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Property
nl: Eigenschap

en: Key
nl: Sleutel

en: Scope
nl: Bereik

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Domains
nl: Domeinen

en: Click
nl: Klik

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: Secure
nl: Beveiligd

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
nl: <span class="visually-hidden">@module</span> instellen
