OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Action
oc: Accion

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Manage
oc: Gerir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Done
oc: Acabat

en: Line
oc: Linha

en: Log in
oc: Se connectar

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Property
oc: Proprietat

en: Key
oc: Clau

en: Domains
oc: Domenis

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
