OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Done
ps: ترسره شو

en: Log in
ps: ننوتون

en: Key
ps: کيلی
