OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Email Domain
si: විද්‍යුත් තැපැල් Domain

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය
