OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disable
sr: Искључи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Manage
sr: Управљај

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Log in
sr: Пријави се

en: Provider
sr: Провајдер

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
