OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
