OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Email Domain
th: อีเมล์ชื่อโดเมน

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Manage
th: จัดการ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Key
th: คีย์

en: Proceed
th: ดำเนินการ
