OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Done
ast: Fechu

en: Line
ast: Llinia

en: Log in
ast: Entrar

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Key
ast: Llave
