OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Email
bn: ইমেইল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Line
bn: লাইন

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
