OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Email Domain
et: Meili domeen

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Disable
et: Keela

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Done
et: Valmis

en: Line
et: Rida

en: Log in
et: Sisene

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Key
et: Võti

en: Scope
et: Ulatus

en: Domains
et: Domeenid

en: -- Select --
et: -- Vali --
