OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disable
is: Afvirkja

en: Action
is: Aðgerð

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Manage
is: Stjórnun

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Log in
is: Skrá  inn

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Clear All
is: Hreinsa allt

en: -- Select --
is: -- Velja --
