OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
