OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Log in
sq: Identifikohu
