OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Email Domain
sv: E-postdomän

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Manage
sv: Hantera

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Done
sv: Färdig

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Line
sv: Rad

en: Log in
sv: Logga in

en: Provider
sv: Leverantör

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Property
sv: Attribut

en: Key
sv: Nyckel

en: Scope
sv: Omfattning

en: Domains
sv: Domäner

en: Click
sv: Klicka

en: Mappings
sv: Mappning

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
sv: Konfigurera <span class="visually-hidden">@module</span>

en: Login Reports
sv: Inloggningsrapporter
