OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Done
bg: Готово

en: Log in
bg: Вход

en: Property
bg: Свойство

en: Key
bg: Ключ

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
