OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Email Domain
dz: གློག་འཕྲིན་ཌོ་མེན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
