OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Log in
fil: Lumagda

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Key
fil: Susi
