OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Email Domain
gl: Dominio do correo electrónico

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Action
gl: Acción

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Manage
gl: Xestionar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Done
gl: Feito

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Warning
gl: Alerta

en: Line
gl: Liña

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Provider
gl: Proveedor

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Property
gl: Propiedade

en: Key
gl: Clave

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: Domains
gl: Dominios

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
