OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to hi translation catalogue (39 entries)

en: Email Domain
hi: ईमेल अनुक्षेत्र

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Value
hi: मान

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Created
hi: निर्मित

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Line
hi: रेखा

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Provider
hi: प्रदाता

en: IP Address
hi: IP पता

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
