OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Email Domain
ja: メールドメイン

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Value
ja: 値

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disable
ja: 無効

en: Action
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Manage
ja: 管理

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Done
ja: 完了

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Warning
ja: 警告

en: Line
ja: 行

en: Log in
ja: ログイン

en: Provider
ja: プロバイダー

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Property
ja: プロパティー

en: Key
ja: キー

en: Notice
ja: 注意

en: Scope
ja: スコープ

en: Debug
ja: デバッグ

en: Domains
ja: ドメイン

en: Mappings
ja: マッピング

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
