OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
