OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Email Domain
lt: El. pašto domenas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Done
lt: Atlikta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Line
lt: Eilutė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Key
lt: Raktas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
