OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Email Domain
ms: Domain E-mel

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Cancel
ms: Batal

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Test
ms: Ujian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Add
ms: Tambah

en: Email
ms: E-mel

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Done
ms: Selesai

en: Warning
ms: Amaran

en: Line
ms: Baris

en: Log in
ms: Log masuk

en: IP Address
ms: Alamat IP

en: Key
ms: Kunci

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
