OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
