OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Email Domain
ro: Domeniu Email

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Manage
ro: Administrați

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Done
ro: Gata

en: Warning
ro: Avertizare

en: Line
ro: Linie

en: Provider
ro: Furnizor

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Property
ro: Proprietate

en: Key
ro: Cheie

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Client Id
ro: ID Client

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: Save Order
ro: Salvează comanda

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
