OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Email Domain
ru: Домен электронной почты

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disable
ru: Отключить

en: Action
ru: Действие

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Manage
ru: Управление

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Done
ru: Готово

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Line
ru: Линия

en: Log in
ru: Войти

en: Provider
ru: Поставщик

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Property
ru: Свойство

en: Key
ru: Ключ

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Scope
ru: Ограничение

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Debug
ru: Отладка

en: Application
ru: Приложение

en: Domains
ru: Домены

en: Click
ru: Клик

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Save Order
ru: Сохранить порядок

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
ru: Настроить <span class="visually-hidden">@module</span>
