OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Email Domain
uk: Домен електронної пошти

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Action
uk: Дія

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Manage
uk: Керування

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Done
uk: Готово

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Warning
uk: Попередження

en: Line
uk: Рядок

en: Log in
uk: Вхід

en: Provider
uk: Постачальник

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Property
uk: Властивість

en: Key
uk: Ключ

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Scope
uk: Область

en: Proceed
uk: Далі

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Debug
uk: Зневадження

en: Application
uk: Програма

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Domains
uk: Домени

en: Click
uk: Клац

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Box
uk: Коробка

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Save Order
uk: Зберегти послідовність

en: Secure
uk: Безпечний

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
uk: Налаштувати модуль <span class="visually-hidden">@module</span>
